Jak žáci zvládli online výuku? Pomozte nám rozšířit dotazník mezi vaše žáky.

Na začátku nynější krize jsme žádali pedagogy základních a středních škol o vyplnění dotazníku v souvislosti s přechodem na online výuku. Věříme, že námi zpracované výsledky pro ně byly alespoň trochu přínosné. Abychom nezůstali jen u pedagogů, rozhodli jsme se obrátit i na žáky a studenty a zjistit, jak online výuku vnímali oni. Rádi bychom nyní opět poprosili všechny pedagogy o spolupráci: prosím, šiřte odkaz na tento dotazník mezi své žáky a studenty. Pokud vás také zajímá, jak se jim z domova učilo a studovalo, pomozte nám, aby se v dotazníku vyjádřilo co nejvíce respondentů.

Na co se vašich žáků a studentů budeme ptát?

Abyste věděli, jaké otázky dotazník obsahuje, a mohli se rozhodnout, zda jej budete sdílet, podívejte se níže na náhled dotazníku:

Náhled dotazníku

Pomozte nám najít respondenty!

Online dotazník pro žáky a studenty (a také žačky a studentky) je anonymní. Pokud budete potřebovat zjistit výsledky konkrétně pro vaši školu, požádejte je, ať nezapomenou vyplnit u otázky název školy. Vyplněné dotazníky zpracujeme a výsledky zveřejníme v aktualitách na našich webových stránkách. 

Dotazník

Mockrát vám děkujeme za spolupráci!

ZŠ nám. Míru Brno Pébéčko 26

Sdílet článek:

Další novinky

Participativní rozpočet Tvoříme Zbýšov startuje v březnu

Participativní rozpočet Tvoříme Zbýšov startuje v březnu

Odkud se vzalo participativní rozpočtování?

Odkud se vzalo participativní rozpočtování?

Studentské projekty mění školy i města k lepšímu

Studentské projekty mění školy i města k lepšímu
Zobrazit další novinky