Produkty

Zjednodušte běžný chod Vaší organizace nebo komunity. Zdokonalte své rozhodování na základě konsensu, zefektivněte komunikaci nebo vhodně plánujte strategii na základě nasbíraných dat. Pomocí našeho unikátního hlasovacího systému posuňte Vaše soutěže, konference nebo festivaly na vyšší úroveň. Postaráme se o jejich technologické zabezpečení.

Participace 21 - Participativní rozpočet města obrázek

Společné rozhodování

Nalezněte shodu se svými dobrovolníky, dárci, partnery, cílovou skupinou nebo uvnitř Vaší komunity. Zjistěte od nich zpětnou vazbu. Dejte jim možnost participativně rozhodovat. Využijte naši platformu Decision 21 s D21 - Janečkovou metodou více hlasů.

Zobrazit více
 • Zvyšte kvalitu a efektivitu Vaší komunikace i rozhodování a získejte zpětnou vazbu jak v rámci organizace nebo komunity, tak i veřejnosti.
 • Komunikujte lépe se svými dobrovolníky, dárci a partnery či cílovou skupinou a budujte komunitu.
 • Zjistěte preference dárců a partnerů a získejte jejich zpětnou vazbu nebo jim dejte možnost zapojení se do rozhodovacích procesů.
Zobrazit méně
Participace 21 - Participativní projekty a hlasování obrázek

Hlasování na soutěžích a jiných akcích

Zlepšete hlasování pomocí intuitivní platformy Decision 21 s využitím promyšlené hlasovací metody. Využijte více hlasů pro nalezení lepší shody. Dosáhněte relevantnějších výsledků. Zrychlete a zpružněte proces výběru výherce. Zajistěte bezpečnost hlasování.

Zobrazit více

Hlasujte efektivně na soutěžích a konferencích

  • Urychlete proces výběru.
  • Najděte vítěze pomocí konsensu.
  • Hlasujte efektivně pomocí platformy Decision 21, která garantuje jednoduchost, dostupnost a uživatelskou přívětivost.
Zobrazit méně
Participace 21 - Průzkumy, ankety a sběr dat obrázek

Průzkumy a sběr dat

Naplánujte strategii pomocí relevantních průzkumů. Zjistěte reálný dopad Vaší organizace nebo komunity. Sbírejte data a názory chytře pomocí naší platformy Decision 21.

Zobrazit více

Získejte cenná a relevantní data

 • Sbírejte data a názory a šikovně naplánujte budoucí strategii.
 • Realizujte průzkumy rychle a efektivně.
 • Využijte platformu Decision 21, která garantuje jednoduchost, dostupnost a uživatelskou přívětivost.
Zobrazit méně

Potřebujete konzultaci? Kontaktujte nás.

Od roku 2014 pomáhám nastavovat nejrůznější participativní procesy v Česku i zahraničí. Jsem v každodenním kontaktu s municipalitami, firmami a dalšími organizacemi. Podílel jsem se jako projektový manažer a konzultant na volební hře Prezident 21 i řadě dalších projektů a výzkumných aktivitách Institutu. Absolvoval jsem obor Politologie se specializací na demokratizaci a lidská práva na FSS Masarykovy univerzity v Brně, část studia jsem strávil na Universita degli Studi di Catania.

Potřebujete konzultaci? Kontaktujte nás.
Kontaktovat

Potřebujete poradit?