Decision 21

Co je Decision 21? To je námi vyvíjená online platforma, jejímž cílem je výrazně vylepšit skupinové rozhodování. Vedle hlasování pomocí několika hlasovacích metod umožňuje i navrhování možností či kandidátů a diskuzi nad nimi. Přehledné výsledky jsou k dispozici ihned. S jejich zveřejněním lze samozřejmě i počkat třeba na vyhlášení vítězů. Hlubší analytické výstupy je možné provést následně, pokud o ně má organizátor projektu, ať už to je škola, město nebo neziskovka, zájem. 

Naše konkurenční výhoda

Navrhování a hlasování běží online na počítačích, mobilech nebo tabletech bez nutnosti instalace softwaru. Velkých projektů se nezalekneme. Už čtvrtým rokem realizujeme největší participativní rozpočet na světě pro město New York. Současně máme připravené řešení i pro projekty v malých městech, obcích nebo městkých částech. Naše platforma je v tomto ohledu flexibilní.

Proč si naši platformu oblíbíte?

  • 100% zabezpečení dat a zajištění GDPR.

  • Jednoduché ovládání pro uživatele. 

  • Možnost hlasovat jedním i více hlasy pomocí D21 - Janečkovy metody více hlasů. Porovnání výsledků hlasování při obou variantách.

  • Malý i velký projekt. Decision 21 zvládne hravě obojí.

Jaké možnosti Decision 21 nabízí?

  • Pomocí SMS verifikace každého hlasujícího je zabráněno zneužití hlasování.

  • Celý proces hlasování může běžet na vaší doméně.

  • Automatizovaná možnost rozeslání pozvánek do hlasování a informování o výsledcích do e-mailových schránek.

  • Platformu je možné přizpůsobit v případě rozsáhlého projektu. 

Vyzkoušejte si naši platformu nyní

Naši platformu si můžete vyzkoušet v ukázkovém projektu, který jsme vytvořili. V rámci fiktivního participativního rozpočtu pro Nejměsto si můžete naše řešení vyzkoušet ve fázi navrhování (odkaz ZDE) i ve fázi hlasování (odkaz ZDE). Zvládnete to z vašeho internetového prohlížeče a žádné dodatečné aplikace si stahovat nemusíte.

Veškeré naše online projekty běží na platformě Decision 21.

Participace 21 - patička obrázek