Czech Social Awards

„Ve všech směrech perfektní. Byla jsem velmi spokojená, co se týče hlasování to byl nejlepší ročník ankety.“

Michaela Derynková, zakladatelka Social Awards

Czech Social Awards

v číslech

5

soutěžních kategorií

20 029

hlasujících

1 800 000

celkový počet sledujících oceněných

POUŽITÁ ŘEŠENÍ:

Czech Social Awards jsou již zavedenou značkou ocenění pro internetové tvůrce. O pěti z celkových sedmi kategorií v roce 2022 rozhodly hlasy sledujících. Technicky hlasování veřejnosti zajistila platforma Decision 21.

Prezentace na webu a sociálních sítích byla laděna do jednoduché bílo–modré grafiky. Tomu byl přizpůsoben i design hlasování, aby byl přechod mezi webem a hlasovací platformou plynulý a pro uživatele nerušivý. Platforma běžela na subdoméně hlasovani.socialawards.cz, takže vypadala jako integrální součást webu.

Webové stránky Czech Social Awards

Každý uživatel se hlasování mohl zúčastnit po přihlášení přes jeden z následujících účtů: Facebook, Twitter, nebo Google. Verifikace přes sociální sítě byla zvolena k tématu ocenění. Hlasování bylo možné v celkem 5 kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Business a Rising Star, přičemž při jednom přihlášení šlo hlasovat postupně ve všech kategoriích. V každé kategorii byli tři nominovaní, pouze v kategorii Rising Star bylo na výběr pět kandidátů. V každé kategorii šlo udělit jeden hlas svému favoritovi.

Hlasování probíhalo mezi 26. květnem a 5. červnem 2022. Vítězové byli vyhlášeni na slavnostním galavečeru v pražském Žofíně a později zveřejněni na webu socialawards.cz. Statistiky a detailní výsledky jsou k dispozici také na výsledkové stránce platformy Decision 21, která je, stejně jako hlasování samotné, sjednocena do grafiky zadavatele.

Souhrnné výsledky hlasování

Chcete zapojit občany a budovat lepší města a obce pro život?

kontaktujte nás

Přečtěte si další příběhy